Strony

Mamma Mia holidays!

Cześć, 

witajcie z powrotem w moim świecie. 
Dziś chciałabym pokazać Wam, jak wyglądały moje tegoroczne wakacje. Śmiało mogę stwierdzić, że to był "time of my life" - czyli najlepsze 8 dni w moim życiu. 
W tym roku zdecydowałam, że nie jedziemy na wakacje w Polsce jak zazwyczaj. Choć ciężko było ze środkami, zmotywowałam samą siebie i mojego chłopaka aby wybrać wymarzoną od zawsze Grecję, jako kierunek tegorocznych wakacji. Trochę determinacji i... udało się!

Polecieliśmy na wakacje na grecką wyspę Skopelos. Słuchajcie, lepiej nie mogłam wybrać! Nie dość, że Grecja zawsze była marzeniem to jeszcze udało się je spełnić w miejscu związanym z tym, skąd ją poznałam. Chodzi tu o słynny film "Mamma Mia". Właśnie przez ten film zakochałam się w Grecji! A był on nagrywany właśnie na Skopelos (i nie tylko).
Podczas całego pobytu było cudownie. Przez 8 dni objechaliśmy całą wyspę - w tym 2 miasteczka: Glossa i Skopelos Town. Odwiedziliśmy wszystkie miejscówki, w jakich nagrywany był film. Na żywo były przecudowne! PRZEPIĘKNE. Gdybym mogła, zostałabym tam na stałe. Mała spokojna wyspa, piękne dzikie plaże. I do tego cały "kontent" z filmu --- BAJKA. 
Do tego typowy grecki klimat, czyli białe domki i niebieskie okiennice, mnóstwo schodów do wspinaczki haha, piękne zachody słońca, błękitna woda i typowy, intensywny zapach sosny. Wyspa jest rajem osób, które chcą odpocząć, ale też "sięgnąć" Grecji. No i jedzonko! Kuchnia śródziemnomorska jest fantastyczna, a co najlepsze - tzatziki. Gdybym mogła to z całego all inclusive jadłabym tylko to!

Naprawdę polecam Skopelos na spędzenie wakacji!
Jeśli chcecie więcej szczegółów ze zdjęciami, piszcie w komentarzu!
Zachęcam do obserwacji bloga, mam nadzieję, że posty będą pojawiać się częściej!
Do następnego, cześć!
xpvulinkvxx

3 komentarze:

  1. Grecja - moje podróżnicze marzenie, jak na razie muszę zadowolić się takimi filmami i wpisami, jak Twój :) Piękne zdjęcia ;) Dziękuje, za pokazanie kawałka Grecji <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Grecja jest piękna i planujemy z chłopakiem odwiedzić ją w przyszłym roku <3 W tym odwiedziliśmy Amsterdam, który totalnie nas zauroczył :) Jestem chętna zobaczyć większą fotorelację z Twojej podróży <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Trochę musiałaś się potrudzić i się udało, ja spędziłam w Grecji miodowy tydzień i tez mam co wspominać 😉

    OdpowiedzUsuń