Strony

zakładam konto na youtube ?

Hej wszystkim!

Dawno się nie odzywałam.. W sumie nawet zbyt dawno. Łatwo z tego wywnioskować, że miewam problemy z systematycznością i to bardzo duże. Za każdym razem, gdy próbuję to naprawić - to i tak nie wychodzi.
Bardzo Was za to przepraszam,tym razem również postaram się to poprawić - może tym razem na dobre się uda ?
Okres, w którym się tutaj nie odzywałam był ogromnie obszerny - w takim sensie, że wiele się działo. Myślę, że postaram się zrobić mały powrót do tych wydarzeń, które miały miejsce, gdy mnie tutaj nie było a w międzyczasie być z Wami na bieżąco na temat tego, co się u mnie dzieje.
Przede wszystkim chcę podjąć się dość poważnego tematu, jakim jest kanał na youtube. Ten krok planuję od bardzo dawna, kiedyś nagrywałam "próbne" filmiki, lecz one nigdy nie ujrzały światła dziennego. Jest to kwestia, że tak powiem "przełamania się". Ale nie chcę niczego na siłę, chcę poczuć, że jestem gotowa, by zacząć publikować treści na platformie youtube.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A co u mnie? Jak wiecie, jestem studentką, więc u mnie trwają jeszcze wakacje. Przede mną wyjazd do... Grecji. Z czego właśnie chciałabym nagrać pierwszy filmik na mój kanał. Co sądzicie?
A Wy byliście gdzieś na wakacjach? Dajcie znać w komentarzu:)
Postaram się zaglądać tu częściej i być z Wami na bieżąco. Już jutro kolejny wpisik, więc zachęcam do obserwacji.Tak więc
do usłyszenia w następnym poście
xpvulinkvxx

1 komentarz:

  1. Systematyczność jest trudna, ale nie niemożliwa. :D Możesz sobie ustalić dzień wstawiania postów, jeśli Ci to ułatwi organizację, ale ważne, żebyś nie czuła presji. :D

    OdpowiedzUsuń