Strony

Spotkałam LittleMooonster96 !

Heii!

Jakby nie patrzeć, to dawno mnie tu nie było, a więc czas, by to nadrobić. Aktualnie jestem na moich małych wakacjach - czyli praktykach w Łebie. Chciałabym wam o nich troszkę opowiedzieć, ale zdecydowałam, że nie o tym będzie dzisiejszy post.
Natomiast będzie on o moim dzisiejszym dniu. 
Krótko, ale na temat haha
WIĘC
Zaczął się zwyczajnie. Poszłam rano na praktyki, wykonałam zlecone mi zadania i w sumie wypuścili mnie wcześniej. Wróciłam więc do kwatery, by przygotować się do wyjścia.
I na ten moment czekałam odkąd tylko go zapowiedzieli.
Podczas moich praktyk tutaj miałam okazję spotkać Angelikę, Stuarta i Dannyego, zamienić słówko i zrobić zdjęcie. Było mega pozytywnie, cała trójka rozmawiała z osobami, które przyszły na ten event i robili sobie zdjęcia DOSŁOWNIE z każdym. Nie spodziewałam się, że uda mi się do nich dotrzeć, ale także udało mi się zrobić z nimi fotkę. 
Już od jakiegoś czasu chciałam spotkać Angelikę, ponieważ inspirują mnie jej vlogi z podróży i sama kiedyś chciałabym nagrywać tego typu filmiki.

Szkoda, że nie było okazji spędzić z nimi trochę więcej czasu i porozmawiać oraz poznać ich trochę lepiej, ale taki moment mam nadzieję kiedyś też się przytrafi.

Może kiedyś znajdziecie vlogi z moich podróży na youtube haha
Oglądalibyście?

Żeby już nie zanudzać, mam nadzieję, że post wam się spodoba. 
Co do postów na temat praktyk - pojawią się - pierwszy, naprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu. Drugi, o tych praktykach, na których teraz jestem pojawi się koło 12 sierpnia.

Zapraszam do komentowania i obserwowania.
Chciałabym również prosić, o zostawienie serduszka pod zdjęciem: https://www.instagram.com/p/BlqgznxBasm/?taken-by=paulinciaaanomm , biorę udział w konkursie. Im więcej serduszek, tym szybciej moje zdjęcie zostanie zauważone przez STUU, Angele i Dannyego. Do usłyszenia
xpvulinkvxx

2 komentarze:

  1. Jestem bardzo ciekawa Twoich praktyk. ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że jeszcze dzisiaj pojawi się pierwszy post o prkatykach :D Cieszę się, że tu często zaglądasz

      Usuń